23-12-2017 08:21
398
İzmir petek temizliği
İzmir petek temizliği


İzmir Petek Temizliği

 
Kombinizin ısı konusunda verimliliğini yükseltmek için mutlaka kombi ve petek bakımının yapılması gerekmektedir. İzmir petek temizliği konusunda şirketimiz profesyonel kişiler tarafından bakım yaptırmanızı tavsiye etmektedir. Periyodik şekilde yapılacak olan petek bakımları cihazların performansını olumlu yönde etkileyebilmektedir. Petek bakımını yaptırarak kombinizin ömrünü daha da fazla uzatma imkanına erişebilirsiniz. Bakım işlemi yapılmayan petekler ısınma sırasında çok daha fazla yakıt tüketimine sebep olabilmektedir. Evinizde bulunan peteklerin bakımını son derece profesyonel insanlar tarafından yapılması gerekir. Alanında uzman olmayan kişiler tarafından yapılan bakım geri dönülemeyen arızaların ortaya çıkmasına sebep olmaktadır. Deneyimsiz insanlar tarafından yapılan bakımlar peteklerin çok daha fazla yakıt tüketmesine neden olmaktadır.
 

İzmir Kombi Petek Temizliği

 
Kombi bakımı yapılmadan hemen önce diğer sistemlerin en iyi şekilde temizlenmesi gerekmektedir. Petek sistemlerine bakım esnasında besleme ve gaz vanalarının kapatılması önerilir. İzmir kombi petek temizliği yapan şirketimiz her tülü petek modelini etkin olarak temizleyebilmektedir. Sizlere ulaştırmaya devam ettiğimiz kaliteli hizmetlerimiz sayesinde müşteri portföyümüz devamlı suretle artmaktadır. Petek temizliği esnasında yapılması gereken ilk işlemlerden bir tanesi kombinin iç yüzeyinde yer alan ısı ürünlerinin iyi olarak temizlenmesidir. Bu alanda bulunabilecek kir ve toz oluşumu kombinin daha verimsiz şekilde çalışmasına neden olmaktadır. Kombi içerisinde bulunan sensör ve bacalarda yer alan fanın çalışıp çalışmadığı kontrol edebilmektedir. Tesisat suyunun profesyonel temizliğini şirketimiz tarafından yapılmaktadır.
 

İzmir Petek Temizleme

 
Peteklerin kirlenmesi ısı yalıtımının olumsuz derecede etkilenmesine sebep olabilmektedir. Petek içerisinde tesisat suyu değiştirildikten sonra içeride ortaya çıkabilecek hava oluşumu alınmaktadır. Kombinin su devir daim hattı içerisinde yer alan pislik tutucu sökülüp temizlenir. Kombide yer alan pislik tutucu çalışma özelliğini yerine getirememesi durumunda ise yenisi ile değiştirilmektedir. İzmir şehrinde oturuyorsanız petek bakım firmamızı tercih ederek evinizin daha iyi bir şekilde ısınmasını sağlayabilirsiniz. Hizmetlerimiz konusunda detaylı bilgi için dilerseniz internet üzerinden ya da telefon numaralarımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz. İzmir petek temizleme firması ile iletişime geçtiğiniz zaman sizde en iyi ısı yalıtımına sahip olabilirsiniz.
 


( 398 Okunma )