23-12-2017 08:29
438
İzmir radyatör petek temizliği
İzmir radyatör petek temizliği


İzmir Radyatör Petek Temizliği

 
Petek temizleme firmamız kuruluşundan beri tesisat temizlik faaliyetlerinde bulunmaktadır. İzmir radyatör petek temizliği şirketimiz tesisat alanındaki en köklü şirketler arasında bulunmaktadır. Temizlik hizmetlerinde son teknolojik ekipmanlarımız sayesinde yeni uygulamaları sizlerle bir araya getiriyoruz. Şirketimiz petek temizliği esnasında siz değerli müşterilerimize en doğru çözümleri sunmaktadır. Petek Temizliği hizmetlerinde tamamen uzman personellerimiz ve teknik ekipmanlarımız ile hizmet veriyoruz. Petek temizliği uygulaması peteklerde bulunan tesisat suyunu değiştirmek anlamına gelmemektedir. Petek temizliği uygulamaları yaşam alanınızın ısısını daha da yükselterek enerji verimini arttıran hizmetlerdir. Petek temizliği sayesinde konutunuzda yer alan enerji tüketimini azaltarak kombiniz daha uzun süre çalışmaktadır. Petek Temizliği, ileri teknolojik ekipmanlar tarafından yapılması gerekir.
 

İzmir Radyatör Petek Temizleme Nasıl Yapılır?

 
Sahip olduğumuz İzmir radyatör petek temizleme cihazımızı yerleştirerek önce tesisatınızın içerisinde yer alan suyu anında boşaltıyoruz. Daha sonra ise temiz suyu devre içerisine koyuyoruz. Bunun ardından çıkarılmış olan bu suyu da tahliye ediyor ve TSE onaylı kimyasallarımızı kullanıyoruz. Peteklerin içerisinde yer alan kireç ve kurumların tamamen çözülmesi için bekliyoruz.  Bu süre içerisinde teknik personelimiz kombinizdeki temizliği bitirmektedir. Kimyasalı tesisatınızdan temizlik sonrasında ise hemen tahliyesini yapıyoruz. Daha tekrar temiz su ile duruluyoruz. İşlem tamamlandığı zaman sistemi tekrar devreye sokuyoruz. Daha sonra peteklerin kontrolü yapılarak hizmet bitirilmektedir.
 

İzmir Radyatör Petek Yıkama

 
Eğer konutunuzda özellikle bölgesel ısınma problemlerinizin yer alması durumunda petek sistemlerinizde tıkanıklık olabilmektedir. Kapalı devre sistemleri içerisinde uygulanan tesisat temizleme cihazlarımız ile ısınma sorunlarınızı tamamen ortadan kaldırabiliyoruz. TSE onaylı kimyasallarımız ile beraber tüm tesisatınızı kısa sürede temizlenerek sizlere daha sıcak bir yaşam alanı sunulmaktadır. Merkezi sistemde çalışan konutlarda tesisat temizliği veriyoruz. Petek temizleme şirketimiz eski yapılarda bulunan ısınma sorunlarının tamamen önüne geçmektedir. Özellikle üst katlarda bulunan ısınma sorunlarını şirketimiz tarafından çözüme kavuşturabilmektedir. İzmir radyatör petek yıkama şirketimiz kurulduğu günden bu yana tesisat sektöründe faaliyet göstermektedir. Sizde peteklerinizi İzmir’de profesyonel bir firmaya yaptırmak için şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Hizmet detaylarımız firmamızın sayfasında detaylı olarak gösterilmektedir.
 


( 438 Okunma )