23-12-2017 08:08
465
Manisa petek yıkama
Manisa petek yıkama


Manisa Petek Yıkama

 
Petek temizliği yapan firmamız öncelikle; petek temizleme cihazlarını uygun bir peteğe bağlar. Bu işlemler sırasında petekler sökülmez. Tek bir petek üzerinden ön yıkama işlemi yapılmaktadır. Daha sonra bütün petekler açılıp, ilaçlı yıkama işlemi gerçekleştirilir. İlaçlama işlemi gerçekleştikten sonra durulama işlemi de yapılmaktadır. Son olarak filtre temizliği de yapılmaktadır. Talebe göre kombi bakımı da bu işlemlerle beraber yapılabilmektedir. Son olarak sistemin çalışıp çalışmadığı kontrolleri yapıldıktan sonra işlem bitmiş olur. Bu işlemler sırasında, ev içerisinde peteklerin sökülmesi veya evin kirlenmesi gibi bir durum söz konusu değildir. 
 

Petek Yıkama Neden Yapılmalıdır?

 
Manisa petek yıkama olarak müşterilerimizin her türlü petek yıkama, petek temizliği gibi işlemleri yapılmaktadır. 
 
Firmamız, birçok firmanın aksine alanında en son teknoloji makinalar kullanmaktadır. Yüksek kalitede makinalar sayesinde, kalorifer temizliğiniz de daha büyük titizlikle yapılır. Özellikle kış aylarında sorun olarak çıkan kalorifer temizliği, ısıtma seviyesini ve doğalgaz faturalarını doğrudan etkilemektedir. Bu masrafları düşünebilmek için, yıllık olarak petek yıkama veya petek temizleme işlemleri gerçekleştirilmelidir. 
 
Petek yıkama işlemi uzmanlık gerektiren bir konu olduğundan bütün firmalara güvenmemelisiniz. Firmamız, bu noktada size gereken güveni ve desteği sağlar. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, uzman ve alanında deneyimli personellerle çalışmaktadır. Üstün bilgilerle donanmış personeller sayesinde sorununuz kısa bir sürede belirlenir ve hiçbir sorun yaşanmaz. Güvenilir bir firma ile çakışmamanız durumunda hem paranız çöpe gider hemde tesisatınız zarar görebilir. 
 
Tesisatta yaşanan problemler peteklerin tıkanmasına neden olabilmektedir. Tıkanmalara bağlı olarakta aşırı yakıt tüketimi ve kabarık faturalarla karşılaşırsınız. 
 

Ekonomik Petek Yıkama

 
Firmamız, kaliteli ve profesyonel bir hizmet sağlamanın yanı sıra, uygun fiyatlı bir hizmette sağlamaktadır. Petek yıkama ve petek temizliği fiyatları evde bulunan petek sayısına veya yerden ısıtmalıysa sisteme göre değişiklik gösterir. Firmamız, petek yıkama işlemini kalitesinden taviz vermeden piyasada bulunan diğer firmalara göre daha uygun fiyata sağlamaktadır. Gelişmiş teknolojileri ve uzman kadrosu ile çalışan firmamız, müşteri memnuniyetini sağlamak için gerekli tüm ödünleri vermektedir. 
 
Peteklerinizde yanmama, peteklerin bir kısmında yanma bir kısmında yanmama, kabarık doğalgaz faturaları, kombinin arızalanması, kombiden sesler gelmesi gibi problemler yaşıyorsanız, Manisa petek yıkama hizmeti almak istiyorsanız, firmamız iletişim bilgileri üzerinden bize ulaşabilir gerekli desteği alabilirsiniz.  
 


( 465 Okunma )