23-12-2017 08:13
419
Manisa radyatör petek temizliği
Manisa radyatör petek temizliği


Manisa Radyatör Petek Temizliği

 
Manisa radyatör petek yıkama işlemleri, firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Firmamız, gelişmiş makineler sayesinde kalorifer temizliği ve petek yıkama işlemlerini çok kısa bir süre içerisinde yapmaktadır. 
 
Firmamız, haftanın 7 günü dilediğiniz saatte size hizmet sağlayacaktır. Profesyonel ve son teknoloji makine ve kimyasal ilaçlar sayesinde yapılan temizleme işlemleri ile tesisat, petek ve radyatörleriniz yeniymiş gibi çalışmaya devam eder. Doğru ürünlerle temizken işleminin yapılması durumunda hem cihazlarınızın performansı artar hem de doğalgaz faturalarınızda büyük bir değişim sağlanır. 
 

Radyatör Petek Temizliği Neden Gereklidir?

 
Radyatör petek temizliği mutlaka düzenli aralıklarla uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Aksi durumda evinizin ısınmaması gibi durumlarla karşılaşabileceğiniz gibi yüksek doğalgaz faturaları ve kombi arızaları gibi durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Artmış olan doğalgaz faturalarınızı %25 oranında azaltmak, konforlu bir ısınma, tesisat malzemelerinizin ve kombinizin ömrünü uzatmak gibi nedenlerle düzenli olarak radyatör petek temizliği yapılmalıdır. 
 

Radyatör Petek Temizliğinde Yapılan İşlemler

 
Manisa radyatör petek yıkama işlemleri düzenli olarak yapılmalıdır. Firmamız, güvenilir ve işinde profesyonel bir firmadır. Firma personelleri, gerekli tüm eğitimleri almış, alanında profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Petek ve yerden ısıtma sistemlerinin temizliği yılda bir yapılması gerekmektedir. 
 
Radyatör ve petek temizliği sırasında yapılacak işlemlere bakacak olursak; ilk olarak makineler peteğe bağlanır. Sistem büyüklüğü veya temizlenecek peteklerin sayısına göre makine içerisine ilaç konulur. Daha sonra makine çalıştırılır ve tüm sistem bu ilaçla yıkanır. Yıkama esnasında tesisat içerisinde bulunan kireç, pas, kirler çamurlaşır. Bu ilaç ve çamurun sistemden atılması için birkaç defa yıkama işlemi gerçekleştirilir. Daha sonra peteklerin havası alınır ve kombi alt filitresi temizlenir. Çalışanlarımız, gerekli kontrolleri yaptıktan sonra çalışır vaziyette teslim ederler. 
 

Ekonomik Radyatör Petek Temizliği

 
Radyatör ve peteklerin temizlenmesi, uzun bir süre gerektirir. Aynı zamanda bu işlemler zahmetli ve kullanılan ilaçlarda maliyetlidir. Bundan dolayı piyasada Petek temizliği işlemleri yüksek fiyatlara yapılmaktadır. Firmamız, son teknoloji ilaçlar ve makinalar kullanmakta asla bu giderleri radyatör petek temizleme fiyatlarına dâhil etmemektedir. Aksine firmamız, piyasada bulunan diğer firmalara göre çok daha uygun fiyata çalışmaktadır. Uzun süredir bu sektörde hizmet veren firmamızın öncelikli hedefi, müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Müşteri memnuniyetini sağlamaya dönük olarak, en iyi cihazlar kullanılmakta ve en ucuz fiyatlar verilmektedir. Üstün kalitesinden asla taviz vermeyen firmamız, fiyat yönünden taviz vermektedir. 
 
Manisa radyatör petek temizliği firmamız tarafından uygun fiyata uzman personeller tarafından yapılmaktadır. Bilgi ve destek için iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz. 
 


( 419 Okunma )