23-12-2017 08:16
426
Manisa radyatör ve petek temizliği
Manisa radyatör ve petek temizliği


Manisa Radyatör Ve Petek Temizliği

 
Ev ya da işyerlerinde ısı probleminin tamamen yok edilmesi için Manisa radyatör ve petek temizliği gerçekleştiren firmamızdan yardım almanız gerekmektedir. Kombi modelleri oluşan hava şartları nedeni ile uzun süre sağlıklı kalamamaktadır. Petek üzerinde yapılacak olan kontroller tam olarak gerçekleştirilmeden cihazın açılması kombi üstünde olumsuz etki bırakabilmektedir. Kombi cihazı çalıştırılmadan hemen önce her zaman ısıtma sistemlerinde gerekli kontrol ve bakımın yapılması gerekir. Petek bakımı gerçekleştirilmesinin en temel unsurlarından bir tanesi ise cihazın verimli bir şekilde çalışabilmesidir. 
 

Manisa Petek Temizliği

 
Radyatör ve petek temizliği bakımı esnasında yapılacak işlemlerden bir tanesi kombinin iç yüzeyinde bulunan ısı transfer ekipmanlarının en iyi şekilde temizlenmesidir. Bu bölgede ortaya çıkabilecek kir ve toz oluşumu kombinin verimini düşürmektedir. Temizlik uygulamasının yanında kombinin elektronik devrelerinin doğru şekilde çalışıp çalışmadığının kontrol edilmesi gerekir. Petek içerisinde bulunan tesisat suyunun temizlenmesi Manisa petek temizliği şirketimiz tarafından en iyi şekilde yapılmaktadır. Kirlenmiş durumda yer alan tesisat suyu ısı yalıtımını tam olarak evin içerisine yansıtamamaktadır. Bu sorun kombide fazla yakıt tüketimine sebep olabilmektedir. Tesisat değiştirildikten sonra tesisat hattı üzerinde bulunan hava alınır. Petek içerisinde bulunan su devir daim hattında kimyasallarla tamamen temizlenmektedir.
 

Manisa Radyatör Temizliği

 
Radyatör ve petek temizliği bakımının her sene düzenli şekilde yapılması gerekmektedir. Bu işlem esnasında konut içerisinde bulunan peteklerin iç ve dış temizliği kombilerin performansı açısından büyük bir önem arz etmektedir. Radyatörün üst ızgara kısmında bulunan sac bağlantılar temizlenmemesi durumunda ısı yalıtımı oldukça başarısız olmaktadır. Verimli olmayan ısı transferinin yanında kirli olan tesisat hattı bakterilerin oluşumuna da neden olmaktadır. Sağlıksız çalışan ısı hatlarında zamanla koku meydana gelmektedir. Koku ve diğer ısınma problemlerini önüne geçebilmek için mutlaka profesyonel temizlik firmalarından destek almanız gerekmektedir. Radyatör ve petek temizliği gerçekleştiren firmamız Manisa’da en uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimizin isteklerine anında yanıt verebilmektedir. Firmamız yer alan ekibimizin tamamı profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Petek bakımını Manisa radyatör temizliği firması ile kolayca yapılabilmektedir. 
 


( 426 Okunma )